Кошик
31 відгук
+380975657932

МЕД

Чому мед краще зберігати у відрах для меду

 

Відомо, що мед починає псуватися при його зберіганні під прямими сонячними променями і при +25 °С і вище – йому достатньо всього тиждень-два, щоб втратити значну частину своїх корисних властивостей. Тому його рекомендується довгостроково зберігати в закритій тарі з кришкою, що герметично закриває мед від впливу зовнішнього середовища. Оптимально підходять для цього відра для меду, які ви можете замовити у нас за приємною ціною.

 

Відра для меду, виготовлені з пластику або поліпропілену, підходять для цілей тривалого зберігання цього солодкого продукту. У відрі для меду з прозорого пластику малої місткості (до 3-5 літрів) оптимально робити продаж роздрібним споживачам. А непрозорі відра для меду місткістю 10 і більше літрів використовується для зберігання на виробництві або на складах, у т. ч. складах підприємств торгівлі та тих, що виконують подальшу фасування цього продукту.

 

Следует различать требования к вёдрам для мёда для длительного хранения и для частого потребления. Человек, который ест мёд (почти) каждый день, может хранить мёд на столе в посуде любой конфигурации, даже в той, где доступ воздуха не ограничивается – при условии, что такой мёд съедается в течение нескольких дней. Это может быть любая посуда даже таких экзотичных вариантов как воск и дерево. При хранении месяцы или годы, вёдра для мёда должны быть:

 1. герметично закрытыми;
 2. виготовленими так, щоб вони підходили для зберігання харчових продуктів (скло, пластик, поліпропілен); вимоги визначені санітарними нормами та ГОСТ;
 3. не пропускали світло та не були поміщені під прямими сонячними променями (бажано їх зберігати в темному прохолодному приміщенні з температурою 3-20 °С вище нуля, але врахуйте необхідність подальшої декристаллизации).
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0018:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
Оксана
Надо Мне
+380975657932
УкраїнаКиїв